0500 - 47 16 65

Kontakt

Grönsakshuset jobbar med restauranger, hotell, cafeér och handlare mm likväl som vi levererar vårt sortiment som frukt på jobbet eller till privatpersoner. Vill du veta mer om oss som leverantör och hur vi kan bidra till din verksamhet? Välkommen att ta kontakt med någon av våra kunniga säljare.

VD

Håkan Larsson

Rikstäckande kunder/kedjekunder

hakan.larsson@gronsakshuset.se

Platschef

Sebastian Larsson, Inköp

Rikstäckande kunder/kedjekunder

0500-40 01 53
sebastian.larsson@gronsakshuset.se

Marknad/utveckling

Rikard Hallberg

Rikstäckande kunder/kedjekunder

0500-40 01 68
rikard.hallberg@gronsakshuset.se

Sälj

Janne Bergh

Restaurang/Café

0500-40 01 52
janne.bergh@gronsakshuset.se

Patrick Herrdin

Restaurang/Café

070-3540300
patrick.herrdin@gronsakshuset.se

Innesälj

Ida Hellström Albinsson

 Sälj

0500-40 01 59
ida.albinsson@gronsakshuset.se

Erik Johansson

Sälj / Inköp

013-354915
Erik.johansson@gronsakshuset.se

Kristoffer Wernersson

Sälj / Inköp

013-354916
kristoffer.wernersson@gronsakshuset.se

Andreas Färdigh

Inköp/Sälj

0500-40 01 57
andreas.fardigh@gronsakshuset.se

Inköp/lager

Daniel Johansson

Lagerchef/Kvalitetsansvarig

0500 – 47 16 65
daniel.johansson@gronsakshuset.se

Ekonomi/administration

Kontaktinformation

Grönsakshuset i Norden AB
Titanvägen 6
541 39 Skövde

Växel: 0500 – 47 16 65

Öppettider säljkontor

Vardagar: 06.30-16.00
Lördagar: 07.00-10.00

Följ oss på

Instagram: @gronsakshuset
Instagram Norrland:@ Gronsakshuset_norrland
Instagram Göteborg: @ Gronsakshusetgbg
Instagram Rikard Hallberg: @ Rikard_gronsakshuset