Kontakt

Grönsakshuset jobbar med restauranger, hotell, cafeér och handlare mm likväl som vi levererar vårt sortiment som frukt på jobbet eller till privatpersoner. Vill du veta mer om oss som leverantör och hur vi kan bidra till din verksamhet? Välkommen att ta kontakt med någon av våra kunniga säljare.

VD

Håkan Larsson
0500-40 01 50
hakan.larsson@gronsakshuset.se

 

Platschef – Skövde

Sebastian Larsson
0500-40 01 53
sebastian.larsson@gronsakshuset.se

 

Platschef – Avesta

Andreas Färdigh
0500-40 01 57
andreas.fardigh@gronsakshuset.se

 

Platschef – Malmö

Calle Friberg
0500-40 01 59
calle.friberg@gronsakshuset.se

 

Inköp / Sälj

Michael Davidsson
0500-40 01 62
michael.davidsson@gronsakshuset.se

Martin Kjellkvist
0500-40 01 63
martin.kjellkvist@gronsakshuset.se

Bekim Murati
0500-40 01 64
bekim.murati@gronsakshuset.se

Henrik Andersson
0500-40 01 54
henrik.andersson@gronsakshuset.se

 

Marknad / Utveckling

Rikard Hallberg
0500-40 01 68
rikard.hallberg@gronsakshuset.se

Janne Bergh
0500-40 01 52
janne.bergh@gronsakshuset.se

 

Ekonomi / Administration

Marie Larsson
0500-40 01 51
marie.larsson@gronsakshuset.se

Ulla Vestlund
0500-40 01 58
usla.vestlund@gronsakshuset.se

Andreas Larsson
andreas.larsson@gronsakshuset.se

 

Lagerchef

Daniel Johansson
070-322 21 88
daniel.johansson@gronsakshuset.se

 

 

Vår egna butik

Har du frågor som rör vår butik? Då är du välkommen att ta kontakt direkt med oss i butiken på telefon 0500-400166.

Öppettider butik

Vardagar: 08.00-17.30
Lördagar: 08.00-13.00

Öppettider säljkontor

Vardagar: 06.30-16.00
Lördagar: 07.00-10.00

Följ oss på

Facebook /GronsakshusetSkovde
Instagram @gronsakshusetskovde