Kontakt

Grönsakshuset jobbar med restauranger, hotell, cafeér och handlare mm likväl som vi levererar vårt sortiment som frukt på jobbet eller till privatpersoner. Vill du veta mer om oss som leverantör och hur vi kan bidra till din verksamhet? Välkommen att ta kontakt med någon av våra kunniga säljare.

VD

Håkan Larsson
0500-40 01 50
hakan.larsson@gronsakshuset.se

 

Platschef – Skövde

Sebastian Larsson
0500-40 01 53
sebastian.larsson@gronsakshuset.se

Platschef – Stockholm

Daniel Eriksson
0500-74 56 75
Daniel.eriksson@gronsakshuset.se

Platschef – Avesta

Andreas Färdigh
0500-40 01 57
andreas.fardigh@gronsakshuset.se

Platschef – Lund

Rikard Hallberg
0500-40 01 68
rikard.hallberg@gronsakshuset.se

Platschef – Norrland

Patrik Bergström
0500-40 01 67
patrik.bergstrom@gronsakshuset.se

Platschef – Göteborg

Claes Eriksson
0500-74 56 71
claes.eriksson@gronsakshuset.se

 

 

Ekonomichef

Ulf Adolfsson
0500-74 56 72
ulf.adolfsson@gronsakshuset.se

 

 

Inköp / Sälj

Ann-Sofie Svensson
0500-40 01 65
Ann-Sofie.svensson@gronsakshuset.se

Martin Kjellkvist
0500-40 01 63
martin.kjellkvist@gronsakshuset.se

Bekim Murati
0500-40 01 64
bekim.murati@gronsakshuset.se

Maria Von Heideken
0500-40 01 54
maria.vonheideken@gronsakshuset.se

Joakim Falkerstedt
0500-40 01 56
joakim.falkerstedt@gronsakshuset.se

Ida Albinsson
0500-40 01 59
ida.albinsson@gronsakshuset.se

Magnus Nordstrand
0500-40 01 69
Magnus.nordstrand@gronsakshuset.se

Joakim Johansson
0500-40 01 62
joakim.johansson@gronsakshuset.se

Thomas Stigenberg
0500-79 25 61
thomas.stigenberg@gronsakshuset.se

Kjell-Åke Jonsson
0500-40 01 60
kjell-ake.jonsson@gronsakshuset.se

 

 

Marknad / Utveckling

Rikard Hallberg
0500-40 01 68
rikard.hallberg@gronsakshuset.se

Janne Bergh
0500-40 01 52
janne.bergh@gronsakshuset.se

 

 

 

Ekonomi / Administration

Marie Larsson
0500-40 01 51
marie.larsson@gronsakshuset.se

Ulla Vestlund
0500-40 01 58
ulla.vestlund@gronsakshuset.se

Andreas Larsson
andreas.larsson@gronsakshuset.se

Rebecca Vulevic
0500-40 01 55
Rebecca.vulevic@gronsakshuset.se

Johanna Ehn
0500-79 25 63
johanna.ehn@gronsakshuset.se

 

 

Lagerchef / Kvalitetsansvarig

Daniel Johansson
070-322 21 88
daniel.johansson@gronsakshuset.se

 

 

Öppettider lager

Vardagar: 04.00-17.30
Lördagar: 05.00-13.00

Öppettider säljkontor

Vardagar: 06.30-16.00
Lördagar: 07.00-10.00

Följ oss på

Facebook /GronsakshusetSkovde
Instagram @gronsakshusetskovde